Jubileuszowy ZOOM już dostępny!

Lubelski Informator Kulturalny ZOOM ma 20 lat! Jego kwietniowy, jubileuszowy numer jest już dostępny w wersji online. Wersję drukowaną znajdziecie od 2 kwietnia w stałych miejscach dystrybucji.

Numer zawiera pełne kalendarium kwietniowych imprez w Lublinie z krótkimi opisami. Festiwale, teatry, muzyka, filmy, galerie, muzea, spotkania, warsztaty, imprezy dla dzieci – czyli kulturalny Lublin w pigułce. W numerze znajdziecie też wyjątkowy rysunek Mariusza Tarkawiana oraz felieton Jarosława Koziary!

ZOOM w sieci:

Zobacz jubileuszowy numer

Z okazji 20-lecia ZOOM’a chcemy podziękować naszym czytelnikom nie tylko słowem, ale też czynem. W związku z tym przez cały kwiecień będziemy rozdawać prezenty i bezpłatne wejściówki na wybrane wydarzenia wielu lubelskich instytucji. Śledźcie Facebooka ZOOMa!

Udanej lektury!