5. Queerz Get Loud Festival

13:00 - 07.09.2024 - Sala prób nr 1 - wstęp wolny/zapisy - więcej
5. Queerz Get Loud Festival

13:00 - 07.09.2024 - wstęp wolny/zapisy - więcej

Zapraszamy na warsztat pisania z Dorotą Kotas, podczas którego będziemy eksplorować temat neuroróżnorodności.

Skąd mogę wiedzieć, czy moja historia jest wystarczająco ważna, żeby ją zapisać? Czy pisanie o sobie jest pisaniem dla siebie – tylko i wyłącznie? Do czego może przydać się pisanie? (plusy i minusy) oraz czy warto pisać i jak odnaleźć w pisaniu moc?

Warsztat będzie miał wymiar praktyczny (pisanie krótkich form, ćwiczenia otwierające wyobraźnię) i dyskusyjno-teoretyczny (przestrzeń na pytania i dyskusję o napisanych tekstach).

Zdjęcie przedstawia portret osoby patrzącej się prosto w obiektyw z uśmiechem na twarzy. Ubrana jest w czerwoną czapkę typu beanie, niebieską koszulkę oraz czarną, dżinsową kurtkę. W tle jest czerwona ściana.

Dorota Kotas [ona/jej] – pisarka, autorka „Pustostanów” (2019), „Cukrów” (2021) i „Czerwonego młoteczka” (2023). Za swoją pierwszą książkę otrzymała Nagrodę Literacką Gdynia, Nagrodę Conrada i nominację do Nagrody im. W. Gombrowicza. Jest osobą z diagnozą spektrum autyzmu i ADHD. Mieszka w Warszawie ze swoją partnerką i zwierzętami. Opiekuje się działką ROD.

wstęp wolny/zapisy

Zapisy: