Festiwal Teatrów Improwizowanych

Festiwal Teatrów Improwizowanych

16:00 - 19.11.2023 - 20 zł - więcej
Kup bilet

Zapraszamy na niezwykły spektakl, który łączy w sobie sztukę improwizacji z umiejętnościami cyrkowców.

To widowisko, które przynosi na scenę magię spontaniczności i akrobacji, tworząc niezapomniane chwile rozrywki. Nasi utalentowani aktorzy improwizują na scenie, kreując opowieści i sytuacje na podstawie sugestii od publiczności. Każda scena jest nieprzewidywalna i pełna humoru, co sprawia, że każdy wieczór jest wyjątkowy.

• Na scenie stoi trzech mężczyzn ubranych w jednakowe koszulki w czarno-białe paski. Obok nich idzie kobieta w czarnym kapeluszu na głowie.
  • Na scenie znajduje się grupa ludzi w koszulkach w biało-czarne paski. Dwie osoby siedzą na krzesłach, dwie pozostałe wykonują akrobacje.
  • Zdjęcie przedstawia kobietę i mężczyznę. Znajdują się na scenie, oboje są ubrani w koszuli w czarno-białe paski. Na podłodze leżą czerwone maczugi do żonglerki.

Co jeszcze czeka na widzów? Gościnnie występują utalentowani cyrkowcy, którzy zaprezentują widowiskowe sztuczki, akrobacje i układy. Ich niezwykła sprawność fizyczna i umiejętności artystyczne dodają spektaklowi niezwykłego blasku.

Skład zespołu:
Adam Organista – aktor improwizator
Barbara Szarwiło – aktorka Teatru Ziemi Chełmskiej
Kacper Kubiec – aktor Teatru im. H.Ch. Andersena
Bogusław Byrski – aktor i reżyser
Karolina Hordyjewicz – muzyczka
Marcin Borkowski, Krzysztof Pacholik – cyrkowcy

Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Więcej informacji o kolejnych pokazach w ramach Festiwalu Teatrów Improwizowanych znajduje się TUTAJ

Wydarzenie powstało w ramach otwartego naboru Przestrzeni Sztuki Teatr.
Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem programu jest Centrum Kultury w Lublinie.

Dom Kultury Kalinowszczyzna

ul. Kazimierza Tumidajskiego 2