20:00 - 10.08.2018 - Most Kultury - wstęp wolny - więcej

20:00 - 10.08.2018 - wstęp wolny - więcej

Daisy Chute – to pochodząca z Edynburga uwielbiająca banjo piosenkarka folkowa i multi-instrumentalistka. Obecnie, po zakończeniu współpracy z nagrodzonym platynową płytą zespołem All Angels, Daisy, wspólnie z producentem i kompozytorem Timem Baxterem, pracuje nad debiutanckim albumem oryginalnych kompozycji.

Cerian – to londyńska piosenkarka i multi-instrumentalistka funkcjonująca w przestrzeni muzycznej gdzieś pomiędzy Kate Bush, Joni Mitchell i London Grammar. Łączy melodyczny śpiew i bogatą harmonię z miłością do poezji i literatury, a jej piosenki często wykorzystują cytaty z dzieł wielu autorów. Jej klasyczne szkolenie w zakresie śpiewu, harfy, pianina i gitary pozwala Cerian na łączenie bardzo różnorodnych stylów i doświadczeń muzycznych z niezwykłą skalą głosu, prowadząc do niespotykanie pięknych kompozycji.

The Pau – w autorskich kompozycjach sama gra na wszystkich instrumentach. Na koncertach występuje z gitarą, a bity odtwarza z telefonu komórkowego. Muzyka The Pau to połączenie gitarowych riffów i połamanych rytmów. Pierwszy koncert The Pau odbył się w styczniu 2015 i od tego czasu zagrała ponad sto koncertów w Polsce i dwa w Norwegii. Uczestniczyła jako support w trasie koncertowej zespołu Organek. Wystąpiła na kilku festiwalach m.in. Soundedit i Róbrege. Podczas koncertu zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty „Ku”.

Zrealizowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Most Mariana Lutosławskiego