Otwieramy Centrum Kultury!

11:00 - 14.06.2020 - przestrzenie Centrum Kultury - 0-20 zł - więcej
Otwieramy Centrum Kultury!

11:00 - 14.06.2020 - 0-20 zł - więcej

Po trzech miesiącach nareszcie będziemy mogli spotkać się na żywo. Już 12 czerwca otwieramy dla Was Centrum Kultury w Lublinie.

W Galerii Białej będziecie mogli zobaczyć wystawę „Przeżyte i przeszyte”, po której oprowadzą Was autorki – Anna i Irena Nawrot.
Wirydarz wypełni się muzyką i dobrym filmem. W piątek zaprosimy Was na pierwszy plenerowy koncert w „odmrażającym się”, kulturalnym Lublinie. Na scenie pojawi się energetyzujący i bezkompromisowy skład grupy NeoKlez. Zabrzmi repertuar z ich najnowszego albumu „Votum Separatum”, który miał premierę 13 marca 2020 roku. Na sobotni wieczór zespół Konfrontacji teatralnych przygotował przedpremierowy pokaz oczekiwanego filmu „Eastern”. W przełamującym konwencję i nieustannie zaskakującym widza obrazie można usłyszeć muzykę hip-hopowego składu PRO8L3M.

W niedzielę powraca „Śniadanie na fortepianie”, czyli czas na kawę w plenerze z dobrą muzyką na żywo w tle. Pracownia Sztuczka zaprasza też codziennie na wystawę ilustracji do książek dla dzieci.
Nie zapomnijcie zajrzeć do księgarni Dosłownej, która niezmiennie wynajduje dla Was najciekawsze nowości wydawnicze, o czym możecie przekonać się, biorąc udział w akcji „Książka w ciemno”. W dniach 12-19 czerwca spodziewajcie się też zniżki na cały asortyment księgarni.

Po dobrej kawie w kawiarni Centralnej warto zajrzeć także do Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej i wypożyczyć dobrą książkę.

0-20 zł

przestrzenie Centrum Kultury