Przejdź do treści
Dookoła świata

Życie bez planu w Nowej Zelandii

18:00 - 10.02.2022 - Sala Widowiskowa - 10/12 zł - więcej
Dookoła świata

Życie bez planu w Nowej Zelandii

18:00 - 10.02.2022 - 10/12 zł - więcej
Kup bilet

Wyruszyła w samotną podróż do Nowej Zelandii 1 stycznia 2020 – bez planu lecz z marzeniami. Miała być to podróż na rok dzięki wizie work&holiday, lecz w wyniku pandemii spędziła tam prawie 2 lata.

Kia Ora!
Klaudia Szymura zabierze nas w magiczną podróż swoimi oczami po krainie długiej białej chmury- Aoteora. Od północnej wyspy do południowej, przez oceany, plaże, busze i lasy, do masywnych gór, lodowców i wulkanów. Nie zabraknie opowieści o rdzennych mieszkańcach Nowej Zelandii- Maorysach, życiu w vanie, a także podróżowaniu w trakcie pandemii w kraju kiwi. To spotkanie, po którym dowiesz się jak żyje się w Nowej Zelandii i zainspirujesz się do spełniania swoich marzeń.

  • Zdjęcie w lekko pochmurny dzień. Na środku stoi bokiem do nas młoda dziewczyna z długim włosami. Jest ubrana w ciemny płaszczyk. W tle jezioro o niebiesko-zielonej wodzie. Po drugiej stronie jeziora zbocza gór porośniętych buro-zieloną roślinnością. Nad wszystkim niebieskie niebo.
  • Zdjęcie o zachodzie słońce. Na skraju wybrzeża porośniętego trawami stoi spory samochód. W tle widać wodę oceanu, której kolory zmieniają się od granatu do złota. Po lewej stronie intensywny blask zachodzącego za horyzont słońca. Słońce odbija się w chmurach nadając im złoty kolor. Im dalej tym niebo jest ciemniejsze.
  • Na pierwszym planie fioletowe i różowe kwiaty zebrane w wysokie podłużne kwiatostany. Nieco z boku stoi uśmiechnięta dziewczyna z długimi brązowymi włosami. Jest ubrana w zieloną bluzę z kapturem i brązowy kapelusz w stylu kowbojskim. W tle wody jeziora. Bardzo daleko, po drugiej stronie jeziora widać góry z ośnieżonymi szczytami.

Klaudia Szymura z zawodu jest chemikiem i magistrem zarządzania, a od 10 lat jest barmanką i swój zawód wykorzystuje do zwiedzania świata. Na początku szlifowała swoje umiejętności po Polsce, by potem wyruszyć w piękne podróże po Ibizie, Austrii i Nowej Zelandii. 1Pozytywne nastawienie, uśmiech i odwaga do realizacji marzeń to najważniejsze wartości, którymi stara się zarażać innych.

Ceny biletów

10/12 zł

Kasa Centrum Kultury

Aktualne godziny pracy kasy znajdują się w zakładce Kontakt.

tel: 81 466 61 40
oraz: 728 474 209

Kontakt mailowy:
kasa@ck.lublin.pl

Bilety dostępne także online

Miejsce

Sala Widowiskowa

Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12
20-007 Lublin

Zobacz wskazówki dojazdu

Kontakt

Pracownia Słowa - Studium Kultury

e-mail: a.krawczyk@ck.lublin.pl
tel: 81 466 61 51

Życie bez planu w Nowej Zelandii

10-02-2022 - 10/12 zł - więcej

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl