Takie Rzeczy!

10:00 - 23.01.2022 - Sala prób nr 1 - 200 zł / zapisy - więcej
Takie Rzeczy!

10:00 - 23.01.2022 - 200 zł / zapisy - więcej

Chcesz stworzyć video reklamę lub wizytówkę siebie, swojej marki, usługi lub produktu ale zupełnie nie wiesz od czego zacząć? Uważasz, że to droga i skomplikowana zabawa?

Te warsztaty pozwolą Ci poznać najważniejsze zasady tworzenia video wykorzystując tylko i wyłącznie Twój smartfon. Poznasz podstawy filmowania i montażu video. Dowiesz się jak operować światłem, jak komponować kadry oraz jak długie powinny być ujęcia. Więc jeśli zależy Ci na wyróżnieniu się z tłumu pokażemy Ci jak wykorzystać potencjał videoreklamy kreatywnie i w swoim własnym stylu.

Grafika. Na białe tło jest wklejona wycięta sylwetka kobieca. Kobieta ma krótkie, kręcone blond włosy i zieloną bluzkę. W ręce trzyma telefon. Uśmiecha się.

Ola Artyszuk – z wykształcenia artysta grafik, jednak jej droga zawodowa jak i zainteresowania obejmują znacznie więcej dziedzin. Uwielbia kolory i nieszablonowe rozwiązania. W swoich projektach wykorzystuje wszystkie zmysły, aby pokazać świat z innej, niecodziennej perspektywy. Mieszka w Lublinie gdzie pracuje przy tworzeniu contentu digital i video dla insytytucji, firm, marek i osób publicznych. Tworzy kreatywne treści wizualne, głównie na potrzeby mediów społecznościowych, gdyż platformy te stają się miejscem gdzie króluje niezwykłość i indywidualizm, a twórca treści jest lub też staje się artystą. Nie wystarczy już byle nagranie video czy kłująca w oczy, kontrastowa grafika. Kreatywność pomaga twórcom i markom wyróżnić się z tłumu, a treściom nie zatonąć w morzu informacji.
INSTAGRAM: @allofola
FB: Ola Artyszuk