15:30 - 01.02.2023 - Oratorium - wstęp wolny - więcej

15:30 - 01.02.2023 - wstęp wolny - więcej

Fundacja Sztukmistrze zaprasza dzieci i młodzież na Dzień Otwarty, gdzie głównym rekwizytem podczas zajęć będzie szarfa.

Oprócz szarfy uczestnicy będą odkrywać aerialowe rekwizyty, takie jak hamak i chusta oraz podstawowe elementy różnych dziedzin cyrkowych. Podczas zajęć, poprzez zabawę i różne gry, dzieci będą zwiększać elastyczność i wytrzymałość fizyczną oraz poznawać techniki związane z poszczególnymi rekwizytami. To także świetny trening całego ciała, który wspomaga nie tylko wzmocnienie mięśni utrzymujące prawidłową postawę, ale także zwiększenie zakresu ruchów poprzez rozciąganie.

Prosimy o zabranie na zajęcia butelki wody oraz odpowiedniego stroju (zakrywającego pachy i w miarę przylegającego do ciała, bez suwaków i guzików). Osoby bez odpowiedniego stroju nie będą mogły wejść na rekwizyt.

Szczegółowe informacje o zajęciach w najbliższym semestrze oraz zapisach dostępne tutaj.

Oratorium

01-02-2023 - wstęp wolny - więcej