07:30 - 24.01.2020 - przestrzenie Centrum Kultury - 500 zł - więcej

07:30 - 24.01.2020 - 500 zł - więcej

Zapraszamy do spędzenia ferii zimowych na scenie. To świetna okazja, aby spróbować swoich sił w różnych dziedzinach i formach teatralnych.

Myśleliście kiedyś o tym, jak to jest być lampą albo kamieniem? A o tym, że stoicie w świetle reflektorów a z waszych ust płyną słowa jak melodia? A może myśleliście o tym, że chcecie powiedzieć coś ważnego, tylko nie wiecie jak to wyrazić? A może przeczytaliście coś, czym chcecie się podzielić z innymi? Czy myśleliście kiedyś, że teatr może mieć coś wspólnego ze sportem?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi TAK, to nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Zapraszamy do spędzenia ferii zimowych na scenie. Będziecie mogli spróbować swoich sił w różnych dziedzinach i formach teatralnych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie: od malowania plansz do teatru Komischibai, przez tworzenie lalek teatralnych po budowanie roli czy tworzenie scenografii. Proponujemy pracę w grupach tematycznych uwzględniających potrzeby samych uczestników. Każdego dnia przewidziana jest również projekcja filmu i obiad. A w piątki zaprosimy rodziców na pokazy pracy warsztatowej.

Ferie teatralne odbywają się w systemie 5-dniowym: 20-24 stycznia

kadra: Sylwia Prybuła, Przemysław Buksiński, Izabela Śliwa