Centralny Plac Zabaw

21:00 - 28.08.2020 - Wirydarz - wstęp wolny - więcej
Centralny Plac Zabaw

21:00 - 28.08.2020 - wstęp wolny - więcej

HAI to nowe, zdolne dziecko na lubelskiej scenie alternatywnej.

Zespół łączy różne wpływy muzyczne, konfrontuje eklektyzm i spójność, psychodeliczne wycieczki i niebanalne melodie. Niekonwencjonalny tekstowo, pełen oryginalnej energii scenicznej. Swoją muzykę określają jako cyrk i konfetti deszcz. Zespół tuż przed wydaniem debiutanckiego albumu, zaprasza na koncertową premierę materiału. Gościnnie na scenie pojawią się młodzi muzycy lubelskiej alternatywy: m.in. Monika Kowalczyk, Jan Wąsak, Magda Kuraś, czy Łukasz Kukiełka.

Pierwotnie projekt był solowym przedsięwzięciem, w obecnym składzie działa od wiosny 2018 r. Muzyka zespołu oscyluje wokół alternatywy z domieszkami rocka, jazzu, psychodelii i postrocka. Zdobywcy Grand Prix 8. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej „Wschody”. Stypendyści Urzędu Miasta Lublin 2019. Zwycięzcy konkursu SPAM UMCS 2019. Uczestnicy Inkubatora branży muzycznej Tak Brzmi Miasto. Finaliści tegorocznego konkursu Stage4You w Warszawie. Na swoim koncie mają koncertową EP, zarejestrowaną w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie oraz video live w ramach sesji Fake Garden Session. Pod koniec 2019 r. ukazał się teledysk do singla „W powietrzu”.

fb.com/haimuzyki
ig.com/haimuzyki