20:15 - 11.06.2018 - Sala Widowiskowa - wstęp wolny - więcej

20:15 - 11.06.2018 - wstęp wolny - więcej

Spektakl ma na celu ukazanie problemu współczesnego zdigitalizowanego świata, który ma znaczący wpływ na poczucie tożsamości młodych ludzi.

Współczesna codzienność to świat kultury obrazkowej. Rozwój social mediów spowodował, że coraz częściej nasze mózgi pomijają zwerbalizowane informacje, a skupiają swą uwagę jedynie na obrazach. W dobie nowych technologii, które autorka spektaklu nazywa „iRzeczami”, obrazy udostępniane w sieci nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość. Jak wpływa to na poczucie własnego „ja”? W jakiej mierze feedback, który otrzymujemy z szeroko pojętych social mediów kształtuje naszą tożsamość?

Spektakl zrealizowano w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin.

koncepcja i choreografia: Paulina Zarębska/UDS; taniec – Tancerze Studio Tańca UDS: Zosia Bartnik, Klaudia Celińska, Aniela Cieśla, Maja Furtak, Maja Jakubiec, Maja Kopyto, Ewa Kopyto, Olga Kosecka, Ola Krzysiak, Dominika Łacek, Julia Niezgoda, Katarzyna Niezgoda, Gosia Wójcik, Weronika Wójtowicz, Dmytro Vyskorka, Monika Zbroja, Nikola Zielińska; reżyseria świateł: Marcin Nogas; opracowanie dźwięku: Emson; kostiumy: BO4GO

Sala Widowiskowa

11-06-2018 - wstęp wolny - więcej