18:00 - 16.11.2023 - Sala prób nr 4 - 30 zł - więcej

18:00 - 16.11.2023 - 30 zł - więcej
Kup bilet

Ludzie muszą wrócić do swoich ciał. Za bardzo pogrążyli się w swoich głowach. Całkowicie stracili zakorzenienie w swoich ciałach. Kiedy są w ciele, wszystko staje się możliwe, ponieważ żyją i czują.

Osho

Współczesny taniec i teatr fizyczny oferuje publiczności komunikację w zmysłowym, kinestetycznym języku. Jak zrozumieć ten język? Uczestnicy teatru tańca Quadro & Guests przygotowali dla widzów rozmowę – performance, który pomoże zrozumieć to pytanie.  Każda część spektaklu poświęcona jest jednej zasadzie ruchu, o której tancerze szczegółowo opowiedzą widzom. Widzowie będą mieli dwie możliwości: obserwować tancerzy i to, jak reaguje ciało, lub spróbować swoich sił w ruchu. Przestrzeń zostanie zorganizowana w taki sposób, aby widzowie mogli swobodnie dokonywać własnych wyborów w dowolnym momencie. Pod koniec występu tancerze i widzowie będą mogli porozmawiać o swoich cielesnych i emocjonalnych doświadczeniach podczas wspólnej praktyki.

Czas trwania:

80 min