Konfrontacje

Konfrontacje

19:45 - 25.03.2020 - 12/15 zł - więcej
Kup bilet

Fenomenalna, oscarowa rola Renée Zellweger w porywającej opowieści o jednej z największych gwiazd kina i piosenki, której niezapomniany przebój „Over the rainbow” przyniósł nieśmiertelność.

Judy Garland, cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu, dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności i gorsze kontrakty. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda.

Zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która pogodziła się prawie z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy będzie gotowa na kolejny skok w nieznane?

reżyseria: Rupert Goold
obsada: Renée Zellweger, Finn Wittrock, Rufus Sewell