18:00 - 03.05.2020 - wstęp wolny - więcej

18:00 - 03.05.2020 - wstęp wolny - więcej

Zapraszamy na wyjątkowy koncert słowa i muzyki opowiadający o miłości do ważnych dla każdego z nas miejsc – wspomnienia domu rodzinnego, swojego miasta i kochanego kraju.

Koncert stanowi podsumowanie jubileuszowej 10. edycji Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej „Ojczyzno moja najmilsza”, wypadającej w 100. rocznicę Odzyskania Niepodległości. Odbył się 9 listopada 2018 r. na Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Wystąpili:
– wokaliści i recytatorzy – LAUREACI Konkursu
– Tomasz Korpanty – gość specjalny (fortepian – Patryk Czyżewski)
– Chóry Programu Akademia Chóralna – Śpiewająca Polska (region lubelski, dyr. Małgorzata Nowak, fortepian Anna Kabulska)

Transmisja koncertu online: 3 maja, godz. 18:00

organizator: Pracownia Słowa – Studium Kultury (dawniej Edukacja Kulturalna), Centrum Kultury w Lublinie; koordynacja, produkcja i reżyseria: Joanna Kolstrung, Anna Krawczyk, Michał Skorżyński; reżyseria i opieka recytatorska: Patryk Pawelec

Pracownia Słowa - Studium Kultury

e-mail: a.krawczyk@ck.lublin.pl