Kino dla rodziców

16:00 - 12.11.2016 - Kino CK - 8 / 10 zł - więcej
Kino dla rodziców

16:00 - 12.11.2016 - 8 / 10 zł - więcej

„Królestwo” zamyka słynny przyrodniczy cykl „Mikrokosmos” i „Makrokosmos”. Tym razem twórcy zapraszają nas do niezwykłego świata prapuszczy, aby oczami jej mieszkańców odkryć przed nami historię natury, naszego kontynentu i człowieka od epoki lodowcowej do czasów współczesnych. Zapierające dech w piersiach ujęcia zwierząt, fenomenalne obrazy przyrody i wyjątkowa rola Puszczy Białowieskiej, jedynego miejsca, które oddaje charakter lasu w postaci, w jakiej istniał tysiące lat temu – „Królestwo” to wspaniałe kinowe doświadczenie i niesamowita edukacyjna przygoda!

reżyseria: Jacques Perrin, Jacques Cluzaud
dokumentalny, przyrodniczy/ Francja, Niemcy / 2015
czas trwania: 97 min

Kino dla rodziców Na czas seansu Kina dla rodziców w Sali Kinowej pojawiają się pufy, koce, siedziska i zabawki dla maluchów. Oświetlenie i poziom głośności zostanie odpowiednio dostosowany, a zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli w trakcie filmu swobodnie poruszać się po sali; przytulać, karmić czy usypiać dziecko, czy wyjść na zewnątrz.

8 / 10 zł

Kino CK