Najlepsze z najgorszych

Najlepsze z najgorszych

20:30 - 31.08.2017 - 5 zł - więcej
Kup bilet

Wprawiona w sztukach walki grupa rockowa Dragon Sound stawia czoła gangowi motocyklowych ninja, który zatruwa słoneczną Florydę narkotykowym biznesem.

Fabuła naiwna, aktorstwo słabe ale “Miami connection” to najprawdziwsza perła, ociekająca wręcz wszystkimi cechami filmu kultowego z lat 80-tych. Jest klimatyczna muzyka, ninja, męska przyjaźń i lojalność, chłopaki z wartościami, bójki, białe marynarki z podwiniętymi rękawami, przestępcy i liście palm powiewające pod ciepłym słońcem Miami. Film, choć zły, to wspaniały!

reżyseria: Woo-sang Park
akcja, przygodowy / USA / 1987
czas trwania: 83 min

Najlepsze z najgorszych – przegląd kina klasy B

Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, kosmici, potwory, fabuła nie trzymająca się kupy, to tylko niektóre cechy najgorszych filmów w historii kinematografii. Entuzjazm twórców kina klasy B  udziela się także widzom. W ramach tego cyklu prezentujemy bardzo złe filmy, które jednak wpisane zostały do kanonu kina kultowego. Każdy pokaz poprzedza krótka prelekcja.

Wirydarz

31-08-2017 - 5 zł - więcej