20:00 - 22.07.2023 - Wirydarz - 20 zł / dostępne tylko na bramce - więcej

20:00 - 22.07.2023 - 20 zł / dostępne tylko na bramce - więcej

Podczas wieczoru z głośników popłyną dźwięki z lat 50-tych i 60-tych — czasów świetności rock’n rolla, rockabilly, big-beatu, surf i garage rocka.

Nie zabraknie znanych kawałków takich wykonawców jak m.in.: Wanda Jackson, The Trashmen ,Bill Haley, Chubby Checker, Little Richard, The Beatles, Kinks, Troggs, Elvis Presley, Little Richard, The Sonics, The Beach Boys, Chuck Berry, The Rolling Stones czy utworów z filmów (np. Grease, Pulp Fiction, Dirty Dancing, La Bamba), instrumentalnych, jak i mniej znanych lecz równie przebojowych piosenek, które same porwą do tańca. Poczujmy się jak bywalcy prywatek z tamtych, nieco zapomnianych już czasów! Dlatego zachęcamy do konkretnej stylizacji: Pin-up girls i Teddy Boys.

Klimat: Rock’n roll / Rockabilly / Doo-Wop / Boogie Woogie / Polish Big- Beat / Garage 66 / Garage Rock / Rhythm And Blues / 50’s & 60’s

Imprezę rozkręcą: Mike & Boodzy B.

Let’s Twist Again – Kolektyw od ponad dekady propaguje oldschoolowe, często zapomniane dźwięki złotej ery Rock’n rolla , Rockabilly , Doo-wopu i Big Beatu, czy Surf Rocka nie stroniąc od garażowych dźwięków. Poza imprezami rozgrzewali parkiety grając aftery po takich grupach jak min.: DeadlyPlans (Gdańsk), The Real Gone Tones (Warszawa).

20 zł / dostępne tylko na bramce

Wirydarz