Ukraina! 8. Festiwal Filmowy

Ukraina! 8. Festiwal Filmowy

19:00 - 02.12.2023 - 12/15 zł - więcej
Kup bilet

To drugi pełnometrażowy film po „Moje myśli są ciche”, świetnie przyjętym przez krytyków i publiczność debiucie młodego reżysera.

Kiedy bracia bliźniacy dowiadują się, że ich dawno niewidziany ojciec jest chory w Luksemburgu, wyruszają w podróż, by zobaczyć go po raz ostatni. Czy mężczyzna, którego znajdą będzie tym złym ojcem, którego pamiętają? Kolja uważa go za bohatera, podczas gdy Wasilij ma go za łajdaka.

Odtwórcy głównych ról Amil Nasirov i Ramil Nasirov to bracia bliźniacy, członkowie bardzo popularnego w Ukrainie zespołu muzycznego „Kurgan & Agregat” Do początku wojny na pełną skalę, „Kurgan & Agregat” stale koncertowali w ukraińskich miastach, pomagając ukraińskiej armii. Obecnie są zaangażowani w wolontariat i zakup dronów dla Sił Zbrojnych.

reż. Antonio Lukich
obsada: Amil Nasirov, Ramil Nasirov, Nataliya Gnitiy, Lyudmyla Sachenkoo, Viktor Drapikovsky, Doris Maidanyuk, Karina Cherchevych, Kseniya Mishinaa, Alex Avvakumov, Wolodymyr Holosnyak, Oksana Bandura, Sergey Yaryy
tragikomedia / Ukraina / 2022
czas trwania: 105 min

Pragniemy przypomnieć, że w Kinie CK obowiązuje hasło „Kino, nie popcorn”, które oznacza, że stawiamy na seanse bez reklam. Godziny seansów w naszym kinie są równoznaczne z rozpoczęciem projekcji filmowej. Prosimy o punktualne przybycie. Zgodnie z regulaminem osoby spóźnione nie będą wpuszczane na seanse.

12/15 zł

Kino CK