Festiwal Teatrów Improwizowanych

Festiwal Teatrów Improwizowanych

17:00 - 08.10.2023 - 20 zł - więcej
Kup bilet

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl improwizowany, który łączy w sobie magię teatru improwizowanego z fascynującymi iluzjami. To niezwykłe widowisko, które nigdy się nie powtórzy, ponieważ każdy wieczór jest inny!

Nasi utalentowani aktorzy improwizują na scenie, tworząc historie, postacie i sytuacje na podstawie sugestii od publiczności. Każda scena jest nieprzewidywalna, pełna śmiechu i emocji. Widzowie są aktywną częścią spektaklu, podsuwając pomysły i wskazówki, które wpływają na rozwój fabuły.

• Zdjęcie przedstawia mężczyznę w ciemnym, błyszczącym garniturze. Mężczyzna wyciąga coś ze srebrnej, otwartej walizki. Na ścianę pada jego cień.
  • Mężczyzna w ciemnym, błyszczącym garniturze stoi na scenie. W rękach trzyma sznur.
  • Na scenie stoi mezczyna w czarnym, błyszczącym garniturze. Pada na niego jasne światło. W ręce trzyma metalowy, srebrny łańcuch.

Co jeszcze czeka na widzów? Gościnny występ znakomitego iluzjonisty! Przeplatanie magicznych sztuczek z improwizacją dodaje niepowtarzalnego smaczku całemu spektaklowi. Zaskakujące iluzje, które zdają się wydawać niemożliwe, wprowadzają dodatkowy element tajemnicy i zdumienia.

Gość specjalny: Jerzy Jakub Buczyński
Jerzy Jakub Buczyński to jeden z najbardziej znanych polskich iluzjonistów. Gwiazda telewizji Polsat – program „Magicy z ulicy”. Konsultant wielu teatrów, twórca „magicznych efektów specjalnych”. Propagator iluzji, autor zestawu „Magia od podszewki” w którym wyjawia tajemnice numerów od których sam zaczynał swoją przygodę z iluzją.

Skład zespołu:
Adam Organista – aktor improwizator
Barbara Szarwiło – aktorka Teatru Ziemi Chełmskiej
Kacper Kubiec – aktor Teatru im. H.Ch. Andersena
Bogusław Byrski – aktor i reżyser
Karolina Hordyjewicz – muzyczka
Jerzy Jakub Buczyński – iluzjonista

Wydarzenie tłumaczone na Polski Język Migowy.

Więcej informacji o kolejnych pokazach w ramach Festiwalu Teatrów Improwizowanych znajduje się TUTAJ

Wydarzenie powstało w ramach otwartego naboru Przestrzeni Sztuki Teatr.
Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Lokalnym operatorem programu jest Centrum Kultury w Lublinie.

Dom Kultury Kalinowszczyzna

ul. Kazimierza Tumidajskiego 2