20:00 - 04.04.2020 - Sala Widowiskowa - 35/50 zł - więcej

20:00 - 04.04.2020 - 35/50 zł - więcej
Kup bilet

Charyzmatyczny głos łączący niebanalne teksty z progresywną elektroniką i awangardowym brzmieniem kwartetu smyczkowego.

W swojej drugiej płycie „Disarm” Mary postawiła na połączenie awangardowych brzmień orkiestrowych z progresywną elektroniką. Płyta powstała w Londynie, Berlinie i Warszawie. Jej produkcją zajęło się brytyjskie duo God Colony. Każdy koncert w ramach trasy „Disarm” to wyjątkowy performance. Artystka koncentruje się na emocjach. Jej występ przypomina monodram sceniczny. Do wizualizacji Mary zaprosiła młodego polskiego artystę Luke Jaszcza. Na scenie artystce towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy, a za instrumenty elektroniczne odpowiadał będzie Antoni Komasa-Łazarkiewicz.

„Źyjemy w świecie, w którym komunikacja międzyludzka została przerwana. Oddalamy się od siebie, uciekając od emocji. Nakładamy na siebie coraz więcej lęków.
Ja chcę w nie wejść i je poczuć. Chce pozwolić Tobie się z nimi skonfrontować.
Disarm, but don’t surrender.
Disarm to hołd oddany mojej generacji spadających gwiazd.
Świadectwo przemiany, której doświadczyłam, oraz konsekwencji, z którymi musiałam się zmierzyć.
Jest to zapis moich poszukiwań piękna i nadziei w coraz bardziej rozpadającym się świecie.
Musiałam zdefiniować się na nowo.
Teraz czuję się ponownie sobą.”

– Mary Komasa

35/50 zł