Lubelski Festiwal Filmowy

Lubelski Festiwal Filmowy

18:50 - 27.11.2019 - 5 zł - więcej
Kup bilet

Bomba zegarowa, reż. Erica Kwok Chung Yee (Hong Kong) 2018, 15’ – europejska premiera
Trójka ludzi mieszkających w tym samym mieszkaniu szuka sposobu na porozumienie się ze sobą.
Fotyzmy, reż. Franck Ravel (Belgia/Belgium) 2018, 9’ – polska premiera
Irvin przypomina sobie te kilka grudniowych dni spędzonych z kuzynką Tess. Wspomnienia zamieniają się w hipnotyczny spacer po warstwach nieświadomości.
Nie takie znowu ważne reż. Benjamin Deboosere (Belgia) 2019, 20’ – światowa premiera
Davide przyjechał do Berlina, aby uciec od przygnębiającej sytuacji swojego ojczystego kraju, Włoch. Zajmuje się rozklejaniem plakatów i utknął w martwym punkcie. Wrócić do ojczyzny czy pozostać w Niemczech? Zamówić marinarę czy capricciosę?
Misja Jane Walk/Operation Jane Walk, reż. Leonhard Müllner, Robin Klengel (Austria) 2018, 16’
Co by było, gdyby wykorzystać sieciową grę wideo do opowiedzenia o architekturze Nowego Jorku? Twórcy tego eksperymentu postanowili to sprawdzić… Film nagrodzony na Short Waves Festival.
Dream/Life, reż. David (DAVI.IN) Aufdembrinke (Niemcy) 2018, 22’ – polska premiera
Nieszczęśliwy młody człowiek sprawdza, co się stanie, jeśli przyjmie, że wszystko jest możliwe i… sięga daleko poza granice swojej wyobraźni.

Sala Widowiskowa

Kinoteatr Projekt