Pajdokracja - Festiwal Sztuki Sensorycznej dla Dzieci

Niesamowite przygody skarpetek [ODWOŁANE]

12:00 - 27.09.2020 - Sala Widowiskowa - wstęp wolny/bezpłatne wejściówki - więcej
Pajdokracja - Festiwal Sztuki Sensorycznej dla Dzieci

12:00 - 27.09.2020 - wstęp wolny/bezpłatne wejściówki - więcej

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora spektakl został odwołany.
Nowy termin spektaklu podamy wkrótce.

Twórcy spektaklu mają na celu uświadomienie młodym widzom, jak piękne jest to, że każdy może mieć inne marzenia i dążenia, inną wrażliwość i inny sposób postrzegania świata.

Adaptacja książki Justyny Bednarek o skarpetkach, które uciekły z kosza na brudną bieliznę i przez dziurę w pralce wydobyły się z mieszkania.
Skarpetki, jak powszechnie wiadomo, są bardzo różne, więc gdy stają się bohaterami opowieści, to mogą się z nimi utożsamiać różni ludzie. Jednym być może bardziej spodoba się historia skarpetki, która została gwiazdą w telewizji, innym historia skarpetki, która została mysią mamą lub wybawicielką puchatego i ślicznego kotka, jeszcze innym historia skarpetki, która wyruszyła na morze i okazało się, że ta przygoda wcale nie była taka rewelacyjna, jak się spodziewała. Dzieci mają szansę przyswoić trudne tematy, takie jak polityka czy bezdomność.

scenariusz, reżyseria: Małgorzata Neczyperowicz i Ismena Maślankiewicz; obsada: Małgorzata Neczyperowicz, Ismena Maślankiewicz; scenografia: Sylwia Maciejewska; muzyka: Piotr Tesarowicz; udźwiękowienie: Robert Dorosz

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

wstęp wolny/bezpłatne wejściówki

Sala Widowiskowa