18:00 - 10.10.2018 - Sala Kinowa Galerii Labirynt - 20/ 30 zł - więcej

18:00 - 10.10.2018 - 20/ 30 zł - więcej
Kup bilet

Przedsięwzięcie z pogranicza performansu i happeningu zrealizowane we współpracy ze znanym łódzkim malarzem i artystą przestrzeni publicznej – Pawłem Hajnclem.

Zarówno Teatr Ósmego Dnia, jak i Paweł Hajncel zajmują się współczesną rzeczywistością, szukając dystansu i skrótu w jej opisie. Tym razem połączyli siły, aby tę rzeczywistość dogonić, a nawet przegonić. By wspólnie z widzami przygotować się na rozwój wypadków w życiu społecznym i politycznym.

„Świat wokół zmienia się tak dynamicznie, że możemy nie zdążyć z przygotowaniem na dokonujące się zmiany. Próbujemy otoczyć się przed złem parawanem, różańcem, a może drutem kolczastym…”.

realizacja: Kolektyw Senioralny; gościnnie: Paweł Hajncel – Motyl z Łodzi; konsultacje merytoryczne: Daniel Tokar – emerytowany detektyw; oprawa muzyczno-dźwiękowa: Jakub S.; głos: Wiesław Zanecki; kostiumy: Izabela Rudzka; wyklejanie: Piotr Najrzał; współpraca techniczna: Przemysław Mosiężny; główny sponsor:Michał Anioł z Łodzi z ul. Wólczańskiej; wsparcie: Dominik Złotkowski – kierownik kina, performer; obsada: Ewa Wójciak, Adam Borowski, Paweł Hajncel, Tadeusz Janiszewski, Marcin Kęszycki, Dominik Złotkowski
premiera: 15 grudnia 2017 r.

20/ 30 zł

Sala Kinowa Galerii Labirynt