Scena Impro

Scena Impro

20:00 - 24.01.2019 - 20 zł - więcej
Kup bilet

Przed nami ponad 100 wydarzeń teatralnych! Karnawał Teatralny w Centrum Kultury w Lublinie trwa! Szczegółowy program na styczeń znajdziecie TUTAJ.

„Poławiacze Pereł” Improv Teatr to jedna z najbardziej doświadczonych grup improwizacyjnych.

Została założona przez Przemka Buksińskiego, aktora i trenera technik improwizacji scenicznych, choć żadnemu z członków grupy scena nie jest obca. Nikt tak szybko i tak łatwo nie łapie kontaktu z publicznością jak oni.

Improwizacja to sztuka tworzenia „tu i teraz”, sprawdzian kreatywności i spontaniczności. To wolność tworzenia nie tylko dla publiczności, ale także wspólnie z nią. To historie, które Poławiacze układają razem z widzem, podobnie jak on nie wiedząc, gdzie ich zaprowadzą i jak się zakończą: uśmiechem, wzruszeniem, być może chwilą zamyślenia.

Przygotowaliśmy aż 3 trzy dni z improwizacją!
Każdego dnia Poławiacze zaprezentują nieco inną formę improv:
16 stycznia – „Karnawał Pereł Improwizacji” – improwizacja krótkimi formami
17 stycznia – „W nowym kinie”, a więc improwizowana kontynuacja do filmu krótkometrażowego ze zbiorów Lubelskiego Festiwalu Filmowego (dzięki uprzejmości Kinoteatr Projekt)
18 stycznia – „Historia z Facebooka” – długa forma improwizowana, w formie wielowątkowej opowieści, do sugestii, którą wybierzemy z Waszych propozycji na Facebooku

— scena improv — rozrywka — eksperyment — z udziałem publiczności — niezwykłe historie

skład grupy: Przemysław Buksiński, Michał Łysiak, Łukasz Szampanek Szymanek, Mirek Urban, Marcin Wąsowski

Piwnice CK

24-01-2019 - 20 zł - więcej