18:00 - 07.12.2017 - Sala Widowiskowa - bezpłatne wejściówki - więcej

18:00 - 07.12.2017 - bezpłatne wejściówki - więcej

„Project Monster” mówi o konsekwencjach spotkania widowni z performerem. Nie bójcie się, nasz potwór będzie miał śliczną twarz.

Kim jest on i kim są oni?
Jak on postrzega ich i oni jego – i czy rzeczywiście dochodzi tu do spotkania?
Naszym celem jest rozszczelnienie tej pozornej oczywistości. Niech on stanie się dla was medium: urzeczywistni to, czego sami się boicie, co was żenuje, czego sami nigdy byście nie zrobili. Czy wtedy będziecie bliżej siebie, a może dalej?
Jesteście bezpieczni w konwencjonalnej sytuacji widz – artysta. Czy na pewno? Spróbujemy zrealizować wasze ukryte pragnienia złożone z sekretnie wyszukiwanych w internecie treści, które szybko kasujecie z historii.

choreografia i taniec: Tomasz Bazan; dramaturgia: Paweł Soszyński; muzyka: Marcin Janus; video, instalacje, design: Marcin Kosakowski; współpraca: Tomasz Fabiański; produkcja: Maat Festival, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego; partnerzy: Loocas Dance Center, Komuna Warszawa, Krakowskie Centrum Choreograficzne, Towarzystwo Edukacji Kulturalnej

bezpłatne wejściówki

Sala Widowiskowa