19:00 - 04.07.2020 - Wirydarz - wstęp wolny - więcej

19:00 - 04.07.2020 - wstęp wolny - więcej

Piątka pasjonatów teatru improwizacji, którzy bez scenariusza zagrają dla was historie, których nie znacie, bo się nigdy nie odbyły. Wszystko co się dzieje na scenie powstaje ad hoc, w oparciu o wasze sugestie! Pierwszy od miesięcy występ grupy na żywo, połączony z drugimi urodzinami zespołu.

Po długiej przerwie nadszedł ten upragniony moment – spotkanie na żywo! Nie możemy się doczekać impro-przygód, które czekają na nas wszystkich! Powrót do występów na żywo to tylko jeden z powodów do świętowania. Kolejnym są nasze urodziny! Tak, tak, stuknęły nam dwa lata! Chcemy dzielić się z Wami radością z tego powodu – zabierajcie przyjaciół, rodziny, dobre humory i chęci do świętowania i przybywajcie! My już nie możemy się doczekać!

Wirydarz

04-07-2020 - wstęp wolny - więcej