18:30 - 24.11.2022 - Sala prób nr 4 - 50 zł - więcej

18:30 - 24.11.2022 - 50 zł - więcej
Kup bilet

W przestrzeni będziemy poruszać ciałem lekkim i miękkim, ale przede wszystkim uziemionym i gotowym na wszystko.

Pomoże nam w tym świadoma praca z siłą grawitacji oraz usprawnienie naturalnego przepływu ruchu ciała – FLOW. Całkowitego połączenia poszukamy wykorzystując głównie technikę Floor work oraz Mirror Method. Warsztat zawiera elementy z dziedziny Movementu.

Na warsztaty warto zabrać koszulkę zakrywającą ramiona, spodnie z długimi nogawkami oraz nakolanniki. Warsztaty skierowany jest do osób powyżej 14 roku życia, mających wcześniej styczność z tańcem w dowolnej formie.

Karolina Kardasz – Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie na Wydziale Teatru Tańca w Bytomiu. W 2018 roku odbyła staż w Irene K Dance Company (Belgia) oraz Francesca Selva Dance Company (Włochy). W Polsce współpracuje między innymi z Bytomskim Teatrem Tańca i Ruchu Rozbark przy spektaklu Plateau oraz DanceOFFnią Studiem Działań Kreatywnych w Białymstoku. Od 2018 roku tancerka belgijskiej kompani tanecznej Irene K., z którą stworzyła spektakle: Adonde?, Murmures, Pieds et Pattes, Emprients, Rester ou partir oraz Matki, pokazywane na licznych festiwalach i wydarzeniach kulturalnych między innymi: VisoeS UrbanaS (Sao Paulo), MID Festival (Brasilia), Goiania Art Museum (Goiania), Belgium Embassy in Brazil, Shenzhen Poly Art Festival (Chiny), International Performing Arts Festival Armenia (Erywań), TanzArt Festival (Belgia), Huy Performance Festival (Belgia), Festival Internazionale Danza Contemporanea di Roma (Włochy), Quinzena de Danca de Almada (Porugalia). Od 2021 roku członkini Chia Dance Collective (Belgia). Obecnie studentka International Professional Training Program w LaFactoria Center w Pampelunie.Tworzy również własne krótkie formy wypowiedzi scenicznej, które prezentowane były na licznych festiwalach w Polsce i za granicą: „work in…”, „Ex – change”, „Ej… TY”, „Pola – obraz dźwięku samotności”. Prowadzi liczne warsztaty dla dorosłych i młodzieży w Polsce, Belgii, Niemczech i Brazylii.

Sala prób nr 4

Peowiaków 12