Tydzień kina hiszpańskiego

Tydzień kina hiszpańskiego

18:00 - 01.04.2020 - 12/15 zł; karnet: 90 zł - więcej
Kup bilet

León Lafuente (Dani Rovira) to hiszpański taksówkarz, który mieszka i pracuje w Madrycie. Zawsze jest wkurzony i zawsze ma zły humor. Prześladują go długi i przerażają zbyt szybko zachodzące wokół niego zmiany. Jakby tego było mało, jego żona za chwilę rodzi.
Diego Manfredi (Joaquín Furriel) to argentyński przystojniak. Uwodzicielski oszust. Właśnie wychodzi z więzienia, jednak nikt na niego nie czeka. Lata odsiadki pozostawiły go bez rodziny i przyszłości, za to z wieloma długami.
Sandra Sánchez (Ingrid García-Jonsson) to młoda Andaluzyjka. W rodzinnej wiosce nudzi się jak mops, dlatego pewnego dnia postanawia się z niej wyrwać. Ucieka od narzeczonego, zamężnych przyjaciółek i drzew oliwnych, którymi była otoczona przez całe życie.

Trójka nieszczęśliwców wyrusza w szaloną podróż na Gibraltar, z zamiarem zlokalizowania złota ukrytego podczas II wojny światowej w tamtejszych tunelach. Jeśli uda im się odszukać sztabki, długi i inne problemy znikną. Czy odnajdą szlachetny kruszec, czy miłość i przyjaźń?

reżyseria: Alejo Flah
obsada: Dani Rovira, Joaquín Furriel, Ingrid García-Jonsson