20:00 - 22.08.2021 - Wirydarz - 70 zł - więcej

20:00 - 22.08.2021 - 70 zł - więcej
Kup bilet

Podczas koncertu usłyszymy najważniejsze, specjalnie wybrane utwory z całej muzycznej kariery Voo Voo. Zespół w tym roku obchodzi 35-lecie działalności.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem łączy rock z jazzem i folkiem. Wojciech Waglewski ze swoimi muzykami tworzą historię polskiego rocka i muzyki. Są niebywale twórczy i doskonale łączą klasykę z nowoczesnością. W dorobku grupy jest dziś około 40 płyt, a rokrocznie grają blisko 100 koncertów.

• Czterech roześmianych mężczyzn stoi w rzędzie na tle szarej ściany. Ubrani są na ciemno, mają ręce w kieszeniach. To członkowie zespołu Voo Voo.
  • Czterech mężczyzn na zapleczu sceny. Część z nich siedzi na metalowych schodkach prowadzących do góry, reszta stoi wokół. Są w dobrym nastroju, uśmiechają się. To członkowie zespołu Voo Voo.
  • Czterech mężczyzn ubranych na czarno stoi w rozsypce w surowym murowanym wnętrzu budynku. Oświetla ich światło wpadające przez okno. Sprawiają wrażenie zamyślonych. To członkowie zespołu Voo Voo.

W przypadku nawet najbardziej rockowych dokonań grupy słychać elementy muzyki etnicznej, czasem niekonwencjonalne instrumentarium. Zespół lubi też dialogować z artystami z wielu stron świata (od Podhala, przez Azję, po Amerykę Południową i Afrykę). Wszystko to składa się na sztukę daleką od utartych podziałów i skostniałych rygorów. I jest to zawsze „artystyczna wypowiedź bezpretensjonalna”. A ten ostatni fakt potrafią odnotować i docenić nawet ci, którzy specjalnie nie sympatyzują z Voo Voo.

IDZIEMY Z WIKTORIĄ!

Podczas wydarzeń zbierane będą pieniądze na operację nóżek 7-letniej Wiktorii Bednarz.
Więcej informacji o zbiórce tutaj.

skład:
Wojciech Waglewski – gitary, śpiew