20:00 - 30.06.2023 - Wirydarz - 70 / 80 / 90 / 100 zł / 450 zł - więcej

20:00 - 30.06.2023 - 70 / 80 / 90 / 100 zł / 450 zł - więcej
Kup bilet

Trudno znaleźć zespół podobny do Voo Voo, który od lat jest synonimem muzycznego kunsztu, a zarazem wciąż poszukuje i nie daje się wpisać w sztywne ramy podziałów gatunkowych.

Grupa Wojciecha Waglewskiego znana jest przede wszystkim z niepowtarzalnych występów na żywo. Najnowsza płyta Voo Voo, zatytułowana „Premiera” (wyd. Agora), jest po części wynikiem doskonałej koncertowej passy, a także chęci zaprezentowania publiczności aktualnej formy zespołu. Większość utworów została zarejestrowana „na setkę” podczas improwizacji na żywo w studio. Podczas koncertu zespól zaprezentuje utwory z najnowszej płyty, a także te najbardziej znane i cenione przez fanów.

• Czterech mężczyzn ubranych na ciemno stoi w industrialnej przestrzeni wyglądającej jak duży taras budynku. Jeden z nich opiera się o filar. To członkowie zespołu Voo Voo.
  • Czterech mężczyzn ubranych na czarno stoi w rozsypce w surowym murowanym wnętrzu budynku. Oświetla ich światło wpadające przez okno. Sprawiają wrażenie zamyślonych. To członkowie zespołu Voo Voo.
  • Czterech mężczyzn na zapleczu sceny. Część z nich siedzi na metalowych schodkach prowadzących do góry, reszta stoi wokół. Są w dobrym nastroju, uśmiechają się. To członkowie zespołu Voo Voo.

Tak o powstawaniu albumu mówi sam Wojciech Waglewski:

„Przy okazji tych nagrań doszło do fantastycznej współpracy z dwiema kobietami: Mashą Natanson, której talent naprawdę zasługuje na rozpowszechnienie i jeśli choć trochę nam się to udało to już jest to sukces. Spotkanie z Hanią Rani było wyjątkowo i zaskakująco wręcz spójne, gdyż jak się okazało moja anarchia harmoniczna i nieprzewidywalność inwencji muzyków zespołu są jej bliskie. Spotkania zespołu w studiu były bardzo intensywne. Nagrania trwały krótko po to by nie uronić nic z energii, którą mamy nadzieję przenieść na scenę za niebawem. To jest płyta Voo Voo, brzmi jak płyta Voo Voo, wygląda jak płyta Voo Voo i smakuje jak płyta Voo Voo. Smacznego… Wagiel”

70 / 80 / 90 / 100 zł / 450 zł

Bilety:

Strefa miejsc siedzących:
normalny – 100 zł
ulgowy – 90zł

Strefa miejsc stojących:
normalny – 80zł
ulgowy – 70 zł

STOLIK (max.4os) 450zł / całość

Rezerwacja i zakup stolików dostępna jedynie w kasie CK.
Tel. 81 466 61 40 oraz 728 474 209
mail: kasa@ck.lublin.pl