Warsztaty z Mistrzami Słowa [online]

18:00 - 28.05.2020 - Facebook Pracowni Słowa - Studium Kultury - wstęp wolny - więcej

18:00 - 28.05.2020 - wstęp wolny - więcej

Pracownia Słowa – Studium Kultury zaprasza na warsztat online dla recytatorów, nauczycieli i instruktorów.

Warsztat odbędzie się w formie video i obejmie zagadnienia z zakresu kryteriów doboru repertuaru: czym
się kierować, w jaki sposób wybrać repertuar do prezentacji, gdzie szukać tekstów do mówienia. Prowadzący odpowie również na zadane wcześniej pytania.

Warsztat z Mistrzami Słowa [online]

prowadzenie: Patryk Pawelec – utytułowany recytator, instruktor teatralny, monodramista. Pracownik Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie. Trzykrotny laureat głównej nagrody Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, w tym nagrody Grand Prix 61. OKR oraz Nagrody Instruktorskiej im. Pawła Opęchowskiego. Koordynator i juror konkursów recytatorskich, animator ruchu żywego słowa i teatru amatorskiego. Prowadzi warsztaty teatralne i recytatorskie dla instruktorów, nauczycieli oraz młodzieży na terenie Lubelszczyzny.

Facebook Pracowni Słowa - Studium Kultury

Pracownia Słowa - Studium Kultury