16. Lubelski Festiwal Filmowy

17:00 - 25.11.2022 - Sala prób nr 3 - wstęp wolny / zapisy - więcej
16. Lubelski Festiwal Filmowy

17:00 - 25.11.2022 - wstęp wolny / zapisy - więcej

Okazja do twórczej zabawy inspirowanej poezją. Zapraszamy do nauki podstaw animacji poklatkowej z wykorzystaniem plasteliny.

Uczestnicy zilustrują wybrany wiersz dla dzieci autorstwa Marii Konopnickiej. To będzie możliwość kreatywnego spędzenia czasu i świetnej zabawy. Zajęcia poprowadzi Monika Kuczyniecka.

Monika Kuczyniecka – absolwentka ASP w Poznaniu. Członkini Stowarzyszenia Filmowców Polskich. W pracy wykorzystuje plastelinę, przy pomocy której – w połączeniu z techniką poklatkową – kreuje barwne, pulsujące życiem filmowe światy. Zajmuje się szeroko pojętym „Plasticine Designem” (animacja, ilustracja, mała forma rzeźbiarska). Autorka wielu animowanych teledysków, m.in. dla Renaty Przemyk, Bajzla, Jerza Igora, Czesława Mozila, Voo Voo, zespołu Dagadana, Rafała Ryterskiego, adaptację baśni Andersena (dla Teatru Robotycznego w Centrum Nauki Kopernik). Od kilku lat prowadzi także warsztaty animacji poklatkowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, oparte w głównej mierze na autorskich działaniach artystycznych. Od 2019 r. współtworzy trio audiowizualne ALA KRYSZTAŁ (Radek Drwęcki, Marcin Karnowski, Monika Kuczyniecka).

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 9+ i składają się z dwóch połączonych etapów (25.11 w godz. 18:00-20:00 oraz 26.11 w godz. 10-15:00). Osoby chcące zapisać swoje dzieci na zajęcia prosimy o wcześniejszą rejestrację przez formularz.

Kategoria wiekowa: 9+

wstęp wolny / zapisy

Zapisy:

Na podany podczas rejestracji adres mailowy otrzymacie informacje potrzebne do udziału w zajęciach.
Zapisy zamykamy 23.11 o godz. 20:00. Ilość miejsc ograniczona.

Sala prób nr 3

Peowiaków 12