Zaprojektuj miasto przyszłości. Stempelkowe warsztaty z Archi Modulo
Zaprojektuj miasto przyszłości. Stempelkowe warsztaty z Archi Modulo
Zapraszamy najmłodszych na kreatywne warsztaty!
Każde z dzieci będzie miało możliwość zaprojektowania części miasta, wykorzystując do tego narzędzie jakim są stemple. Seria ArchiModulo to stemple inspirowane elementami architektury jak cegła, beton, okno, komin, most itp. Elementy te, to moduły które powielane, obracane, multiplikowane pozwalają stworzyć architektoniczne dzieło- budynek, park czy stację badawczą. Podczas warsztatów będziemy rozmawiać o tym, czego potrzebują współczesne miasta, aby życie w nich było możliwe i nie szkodziło środowisku.
Modulo Creative Stamps
Stemple Modulo wykonane są z drewna, na stemplach umieszczone są proste formy i kształty, które w połączeniu ze sobą pozwalają tworzyć wiele różnych kombinacji graficznych. Niski próg wejścia do kreatywności (mogę tworzyć nie mając talentu, doświadczenia, nie postrzegając siebie jako osoby kreatywnej). Uzyskanie efektu nie wymaga dużego zaangażowania intelektualnego i czasowego. Bardzo szybko uzyskujemy efekt, który jest ciekawy, inspirujący i twórczy. Naturalny materiał pozyskiwany jest z lokalnej stolarni z odpadów z wysokojakościowego drewna. Realny rozwój pod pozorem zabawy.
Projekt mebli w „Materia” Concept Store został wykonany przez lubelską markę LCUTLIGHTDESIGN w stylistyce Parametric Design.
Ceny biletów
Kasa Centrum Kultury
Aktualne godziny pracy kasy znajdują się w zakładce Kontakt.
tel: 81 466 61 40
oraz: 728 474 209
Kontakt mailowy:
kasa@ck.lublin.pl
Bilety dostępne także online
Informacje organizacyjne
Warsztaty dla dzieci od 7 lat
Czas trwania: 1h
Koszt: 60 zł
zapisy: ck.takierzeczy@gmail.com
Miejsce
ul. Peowiaków 12
zobacz wskazówki dojazdu