Najlepsze z najgorszych

Najlepsze z najgorszych

21:30 - 20.07.2017 - 5 zł - więcej
Kup bilet

Osiłki, kujony, uczelniane bractwa i przerysowana zabawa stereotypami czyli kultowy film lat 80.

Louis i Gilbert mają nadzieję, że studia będą najwspanialszym okresem w ich życiu. Jednak szybko stają się pośmiewiskiem całego Adams College i popadają w konflikt z jednym z bractw akademickich Alpha Beta, skupującym gwiazdy drużyny footballowej i faworyzowanym przez wykładowców. Tytułowi frajerzy postanawiają się zemścić.

reżyseria: Jeff Kanew
komedia / USA 1984 /
czas trwania: 90 min

Najlepsze z najgorszych – przegląd kina klasy B

Niskie budżety, absurdalne dialogi, kiepskie aktorstwo, kosmici, potwory, fabuła nie trzymająca się kupy, to tylko niektóre cechy najgorszych filmów w historii kinematografii. Entuzjazm twórców kina klasy B  udziela się także widzom. W ramach tego cyklu prezentujemy bardzo złe filmy, które jednak wpisane zostały do kanonu kina kultowego. Każdy pokaz poprzedza krótka prelekcja.

Wirydarz

20-07-2017 - 5 zł - więcej