Artmodes Swap – Kupuj, sprzedawaj lub wymieniaj!

Artmodes Swap to super okazja na zdobycie rzeczy z drugiej ręki, pozbycie się zalegających na półkach ubrań i dodatków, a przede wszystkim poznanie nowych ludzi i miłe spędzenie czasu.

Zimowa edycja Artmodes wspiera inicjatywę zero waste, odpowiedzialnego kupowania i dbania o naszą planetę. To także spotkanie poświęcone etycznej modzie i projekcja filmowa.

Chcesz pozbyć się nadmiaru ubrań – zgłoś się! Przynieś do Centrum Kultury to czego nie nosisz, nie lubisz, nie potrzebujesz, a ciągle nadaje się do noszenia.
Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco do wyczerpania miejsc na adres ck.takierzeczy@gmail.com. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 18 lutego 2020 r.

Szczegóły dotyczące zgłoszeń

Widzimy się w sobotę 22 lutego w godz. 11:00-15:00 w przestrzeniach Centrum Kultury w Lublinie!
Do zobaczenia!