Konfrontacje

22:00 - 02.10.2021 - Piwnice CK - wstęp wolny - więcej
Konfrontacje

22:00 - 02.10.2021 - wstęp wolny - więcej

Urodzona w Berlinie i zamieszkała w Krakowie DJ-ka, kompozytorka oraz producentka Charlie jest jedną z aktywnych postaci w polskiej scenie klubowej.

W ramach cyklu „SZUM” organizuje wydarzenia, na które zaprasza artystów kojarzonych z rozmaitymi gatunkami – muzyków znanych i wciąż „nieodkrytych”; zarówno polskich, jak i zagranicznych. Ponadto wraz z kuratorami Arkadiuszem Półtorakiem i Martyną Nowicką organizuje „Elementarz dla mieszkańców miast” – rozwijany długofalowo cykl wystaw, wydarzeń muzycznych oraz projekcji filmowych poświęconych między innymi przeobrażeniom kultury miejskiej w XX i XXI wieku. Jest autorką wielu autorskich kompozycji, m.in. oprawy muzycznej do wystaw Marka Chlandy (Muzeum Sztuki w Łodzi, 2018), Karoliny Jarzębak (Elementarz dla mieszkańców miast, 2019) oraz filmów Mai Deren i Kennetha Angera (Lava Festival, 2017). W 2020 roku w warszawskim klubie Jasna 1 zaprezentowała swój pierwszy multiinstrumentalny live performance z użyciem analogowych syntezatorów i zadebiutowała swoimi wydawnictwami na składankach wytwórni Dom Trojga i Mechatronica.

Pełny program Klubu Festiwalowego Konfrontacji znajdziesz tutaj.
Sponsorem Klubu Festiwalowego i 26. edycji Festiwalu Konfrontacje Teatralne jest Browar Tenczynek.

Piwnice CK

Zespół Konfrontacji Teatralnych