Baza Matka #StandWithUkraine

W ramach działań lokalnego sztabu kryzysowego otworzyliśmy w Centrum Kultury w Lublinie Bazę Matkę. To przyjazna, sensoryczna sala dla dzieci z przestrzenią dla rodziców, gdzie:

• zaopiekujemy się dziećmi, więc można tu odpocząć, załatwić sprawy i zebrać myśli;
  • najmłodsi będą w swoim żywiole i spędzą czas z innymi dziećmi;
  • są zabawki, klocki, przytulanki, materiały plastyczne i pomoce sensoryczne;
  • jest kuchnia: kawa, herbata, możliwość odgrzania jedzenia;
  • jest internet, komputer stacjonarny i drukarka, z których można skorzystać.

Baza Matka działa codziennie, a opieka nad dziećmi sprawowana jest w godzinach 10:00-16:00.
Baza Matka працює з понеділка по п’ятницю, а догляд за дітьми здійснюється з 10:00 до 16:00.

В рамах діяльності місцевого штабу кризисового управління ми відкрили базу Matka у Культурному Центрі в Любліні. Це дружня зала для дітей з простором для батьків, де:

•ми подбаємо про дітей, щоб ви могли відпочити, вирішити справи і просто зібрати думки.

•найменьші будуть в своїй стихії проводити час з іншими дітьми.

•є іграшки, кубики, художні матеріали.

•є кухня: кава, чай, можливість підігріти їжу.

•є інтернет, wi-fi, стаціонарний комп‘ютер і принтер, якими можна скористатися.

База Мatka працює щоденно, а догляд за українськими дітьми здійснюється з 9:00 до 16:00.
На фотографії зображена дитяча ігрова кімната: світлі дерев‘яні меблі з отворами наче дірочки в сирі, подушки, іграшки, басейн з кульками.