Spilna Kultura — łączymy twórców

Wspólnie budujmy kulturę w Lublinie!
Spilna Kultura to idea łączenia, współdziałania i współtowarzyszenia w trudnym czasie.

Spilna Kultura ma być platformą informacji i prezentacji działań kulturowych dostępnych również dla osób ukraińskojęzycznych.

• Tu możesz zgłosić się, jeśli jesteś twórcą, animatorem kultury lub edukatorem;
  • Tu znajdziesz wydarzenia, które mają walor językowej dostępności lub nie mają takowych barier;
  • Tu pomożemy znaleźć Ci finansowanie dla Twoich działań, w miarę naszych możliwości;
  • Tu dowiesz się, które instytucje czy ośrodki kultury i sztuki działające w naszym mieście są objęte programem Spilna Kultura;
  • Tu dowiesz się o możliwościach wsparcia lokalowego, technicznego, promocyjnego czy ludzkiego dla Twoich działań.

Pamiętajmy, że kultura i sztuka mogą stać się nie tylko obszarem ekspresji czy doświadczania, ale również spotkania, komunikacji, edukacji, wsparcia, pracy i wzajemności.

spilnakultura.pl

Napisz do nas na adres spilnakultura@ck.lublin.pl lub wypełnij ankietę jeśli:

• jesteś pracownikiem ukraińskiej kultury, sektora kreatywnego, animatorem, artystą;
  • potrafisz coś wyjątkowego, jesteś kreatywny, umiesz się tym podzielić i zrobić z tego sztukę;
  • reprezentujesz dziedzinę kultury, o której być może nie wiemy, że istnieje — tym bardziej zapraszamy.