Edukacja/Muzyka/Spotkanie/Teatr/Wizualne

Ferie zimowe w Centrum Kultury

Zima w mieście nie musi być nudna! Dla wszystkich, którzy szukają pomysłu jak spędzić czas w okresie ferii, przygotowaliśmy szereg propozycji.

• Kino Sztuczka w ferie
    11-22.02 – od 10:00 – Kino CK – 10 zł
    Od poniedziałku do piątku zapraszamy na seanse w ramach Kina Sztuczki. W programie znalazły się zarówno animacje jak i filmy familijne, wśród nich znajdziemy też filmy prezentowane podczas festiwalu Kino Dzieci.
  • Dziki pokój
    11-22.02 – od 10:00/11:00 – Sala Mała – wstęp wolny
    Interaktywna przestrzeń dla dzieci, respektująca ich potrzeby, zmysły i pomysły, pełna obiektów inspirowanych przyrodą.
  • Artelandia
    12.02 – 10:30 – Sala prób nr 5 – wstęp wolny / zapisy
    Zajęcia muzyczne, gdzie mali uczestnicy poprzez wspólną zabawę poznają podstawowe zasady muzyki oraz odkryją nowe dźwięki i instrumenty.
  • Historie żabki: emocje
    16.02 – 16:00 – Sala prób nr 2 – 5 / 10 zł
    Zespół Karuzeli Sztuki zaprasza na zajęcia o emocjach i doświadczeniach. Inspiracją do ich powstania była książka o medytacji dla dzieci autorstwa Eline Snel „Uważność i spokój żabki”.
  • Dzień Kota z Karuzelą Sztuki
    17.02 – od 12:00 – Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt / Sala prób nr 2 – wstęp wolny / zapisy Z okazji kociego święta spotkamy się z pracownikami, wolontariuszami i podopiecznymi schroniska, a zespół Karuzeli Sztuki poprowadzi kocie warsztaty.
  • Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
    20.02 – 10:00 / 17:00 – Sala Czarna – 10 / 25 zł
    Razem z aktorami z Teatru Czytelni Dramatu wyruszymy w niezwykłą wyprawę z pewną pechową Żyrafą i jej kompanami. Wesoła i mądra opowieść o przyjaźni i poszukiwaniu sensu w życiu. Spektakl od 3 do 93 roku życia.
  • RÓJ. Sekretne życie społeczne
    24.02 – 16:00 – Sala Widowiskowa – 20 zł
    Spektakl Teatru Chorea to historia o rolach społecznych, rodzinnych więziach, religijnym podporządkowaniu i miłosnej manipulacji o charakterze bajki filozoficznej.

Szczegółowe informacje o wydarzeniach znajdują się w sekcji Wydarzenia naszej strony internetowej
Bilety dostępne w kasie Centrum Kultury oraz online
Kasa czynna:
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-19:00 oraz na godzinę przed każdym wydarzeniem
e-mail: kasa@ck.localhost