Kwietniowe wydanie ZOOM’a już w Internecie

Ze względu na zawieszenie działalności instytucji kulturalnych wywołanych epidemią koronawirusa kwietniowy numer Lubelskiego Informatora Kulturalnego ZOOM jest dostępny tylko w wersji internetowej.

Zawieszenie działalności teatrów, galerii, bibliotek, klubów, restauracji i barów odcina nas od tradycyjnych form dystrybucji ZOOMA, powoduje także sytuację, w której… nie mamy o czym informować. Dlatego też kwietniowy (nawiasem mówiąc – jubileuszowy – ZOOM ma już 16 lat) przygotowany został także w zmienionej formule. W tym miesiącu publikujemy wyłącznie teksty publicystyczne, w których odnosimy się do obecnej sytuacji, w której znalazła się lubelska kultura. Mamy nadzieję, że jak najszybciej spotkamy się z naszymi czytelnikami w tradycyjnej, papierowej formie, a część informacyjna powróci do bycia dominantą naszego pisma!

– Miłosz Zieliński, redaktor naczelny ZOOMa

Wydanie internetowe (issu)