Dla Dzieci/Muzyka/Spotkanie/Teatr/Wizualne

Dobrze, że jesteście! Przed nami kolejny weekend w Wirydarzu CK

Zapraszamy na kolejny weekend w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie!

Wirydarz znowu wypełni się muzyką, zobaczymy też dobrze znany lubelskiej publiczności teatr improwizowany. W piątek zaprosimy Was na koncert grupy Aleksandra Kutrzepa Quartet. Ich autorskie kompozycje łączą elementy współczesnego jazzu i free jazzu z muzyką ilustracyjną. Sobotni wieczór to spotkanie z grupą Poławiacze Pereł Improv Teatr, która po wyjątkowym urlopie społecznym nurkuje wprost na scenę Wirydarza. W Galerii Białej będziecie mogli zobaczyć wystawę „Przeżyte i przeszyte” Anny i Ireny Nawrot.

Zobacz szczegółowy program weekendu

W niedzielę ponownie wybierzemy się na „Śniadanie na fortepianie”, czyli na kawę w plenerze z dobrą muzyką na żywo w tle.
Pracownia Sztuczka zaprasza też codziennie na wystawę ilustracji zatytułowaną „Jeżozwierze i Dziadek do wnuczka”.
Nie zapomnijcie zajrzeć do księgarni Dosłownej, która jest otwarta od 15 czerwca.