Dla Dzieci/Film/Muzyka/Wizualne

Dobrze, że jesteście! Kino w Wirydarzu

Zapraszamy na dwa filmowe wieczory w Wirydarzu Centrum Kultury!

W czwartek zaprosimy Was na imponujące „Wielkie piękno” w reżyserii Paolo Sorrentino. To portret starzejącego się dziennikarza, który oddając się doczesnym przyjemnościom uczestniczy w rzymskim „słodkim życiu”, jednocześnie pozostając jego bystrym obserwatorem. Film zainauguruje nowy cykl filmowy „Ogród rozkoszy ziemskich”. Piątkowy wieczór to gratka dla fanów muzyki i grupy Depeche Mode. Przedpremierowo wyświetlimy zapisy dwóch berlińskich koncertów zespołu z trasy „Global Spirit”.

Zobacz szczegółowy program weekendu

W Galerii Białej będziecie mogli zobaczyć wystawę „Przeżyte i przeszyte” Anny i Ireny Nawrot.
Pracownia Sztuczka zaprasza też codziennie na wystawę ilustracji zatytułowaną „Jeżozwierze i Dziadek do wnuczka”.
Nie zapomnijcie zajrzeć do księgarni Dosłownej, która jest otwarta od 15 czerwca.