Otwieramy Galerię Białą i Księgarnię Dosłowną!

Od 4 maja zapraszamy ponownie do Galerii Białej! Natomiast 5 maja otwieramy Księgarnię Dosłowną.

Otwarcie Galerii Białej to szansa na ponowne zobaczenie zbiorowej wystawy „Uchylmy ściany”, która po otwarciu była dostępna była dla zwiedzających tylko przez 1 dzień.
Wystawa prezentuje depozyty, dary artystek i artystów, zgromadzonych w galerii na przestrzeni ponad 35 lat jej funkcjonowania oraz prace premierowe.

Uchylmy ściany: wystawa zbiorowa – sprawdź szczegóły
Zobacz relację video z wystawy

Otwarcie Galerii Białej: 4 maja 2021 / godz. 12:00
Godziny otwarcia wystawy: wtorek-sobota / godz. 12:00-18:00

5 maja otwieramy także Księgarnię Dosłowną. To pierwsza autorska księgarnia w Lublinie, gdzie znajdziecie książki niemal wszystkich najważniejszych polskich wydawnictw. Czekają na Was półki zapełnione bogatymi zbiorami literatury pięknej, reportażu, książek dla dzieci ale też beletrystyką czy najciekawszymi tytułami z zakresu nauk społecznych.

Godziny otwarcia Dosłownej:
poniedziałek-piątek / godz. 10:00-18:00
sobota / godz. 13:00-18:00

Księgarnia Dosłowna – odwiedź profil na Facebooku

UWAGA: Zwiedzanie wystawy oraz wizyty w księgarni odbywają się w pełnym reżimie sanitarnym.