30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku tematem przewodnim finału WOŚP będzie szeroko pojęta okulistyka dziecięca. Zapraszamy 30 stycznia do Centrum Kultury!

Zbieramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Jubileuszowa zbiórka odbędzie się pod hasłem „Przejrzyj na oczy!”. Zapraszamy do spędzenia tego niezwykłego dnia w Centrum Kultury. W programie obchodów finału nie zabraknie koncertów, występów i atrakcji dla całych rodzin. Na scenach Sali Widowiskowej oraz w Piwnicach CK zobaczymy m.in. Zakład Męski Band, Łukasza Jemiołę, Machinę, DrGRee, B6 czy Lolo Ferrari Trio. Nie zabraknie też pokazów tanecznych w wykonaniu Underground Dance Studio oraz występów stand-up.

Zobacz pełny program wydarzenia

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
30 stycznia 2022 r., od godz. 12:15
Przestrzenie Centrum Kultury w Lublinie

Uczestnictwo w wydarzeniach możliwe jest zgodnie z limitami określonymi w rozporządzeniu Ministra Zdrowia. Od 15 grudnia 2021 r. jest to 30 % liczby miejsc. Po osiągnięciu dopuszczalnego limitu Widzów wpuszczane będą jedynie osoby, które okażą certyfikat szczepienia przeciwko COVID-19.