„Takie Rzeczy na Święta” – zostań wystawcą

Zachęcamy Wystawców do zgłaszania udziału w specjalnej edycji targów „Takie Rzeczy na Święta”. To świetna okazja do zaprezentowania swojej oferty i produktów w Centrum Kultury w Lublinie.

Targi odbędą się 4 grudnia 2022 r. w korytarzu na I piętrze CK. Aby zgłosić się na targi, należy wypełnić i przesłać FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Zgłoszenia są przyjmowane na bieżąco, do wyczerpania miejsc. Nadesłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z przyjęciem na targi. W przypadku wyczerpania miejsc, wystawcy zostaną poinformowani indywidualnie drogą mailową. Udział w targach jako wystawca jest płatny.

Po potwierdzeniu udziału w targach przez organizatora, należy wnieść opłatę w wysokości 100 zł na konto:
Centrum Kultury w Lublinie
ul. Peowiaków 12 20-007 Lublin
Pekao SA 61 1240 1503 1111 0010 0136 6780 w tytule należy wpisać imię i nazwisko oraz „Takie Rzeczy – wpłata stoisko”.

Więcej szczegółów oraz regulamin uczestnictwa w targach dostępny TUTAJ.