Przestrzenie Sztuki/Taniec

Open call na nauczyciela w podróży

Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca mają przyjemność zaprosić do udziału w otwartym konkursie na nauczyciela w podróży!

Celem Konkursu organizowanego w ramach programu Przestrzenie Sztuki jest wyłonienie dwóch osób prowadzących warsztaty z techniki tańca współczesnego na terenie województwa lubelskiego.
Proponowane terminy realizacji: 15 września – 5 grudnia 2023 r.

Zgłoszenia do konkursu można dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w terminie od 25 lipca do 23 sierpnia 2023 r.

ZOBACZ REGULAMIN KONKURSU

Organizator zapewnia m.in:

– honorarium dla prowadzących,
– zwrot kosztów podróży,
– noclegi,
– przestrzeń warsztatową.

Rozstrzygnięcie konkursu zostanie opublikowane na stronie internetowej Centrum Kultury w Lublinie, a także na profilach Facebook Centrum Kultury w Lublinie i Lubelskiego Teatru Tańca do dnia 29 sierpnia 2023 r. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: taniec@ck.lublin.pl.

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.