[Nabór zakończony] Poszukujemy współpracownika w charakterze kasjera sprzedawcy

Poszukujemy osoby na stanowisko kasjera-sprzedawcy w Kasie Centrum Kultury, Materii Concept Store oraz Księgarni Dosłownej.

Te trzy podmioty zajmują wspólną przestrzeń na parterze naszego budynku, łącząc kasę biletową, sklep oraz autorską księgarnię.

Jeśli jesteś młodą, komunikatywną osobą, która jest otwarta i szybko się uczy oraz szukasz pracy dorywczej lub weekendowej – aplikuj!

Na ww. stanowisku pracy będziesz odpowiedzialna/y za:

– sprzedaż biletów oraz udzielanie informacji widzom o wydarzeniach,
– sprzedaż książek znajdujących się w ofercie Księgarni Dosłownej,
– sprzedaż gadżetów oraz pięknych przedmiotów z oferty Materia Concept Store,
– obsługę kasy fiskalnej oraz programu przeznaczonego do sprzedaży i rezerwacji biletów.

Oto czego oczekujemy:

– dyspozycyjności, zwłaszcza w weekendy oraz popołudniami w dni powszednie (praca może przedłużać się maksymalnie do godz. 22:00, co uwarunkowane jest trwającymi wydarzeniami),
– komunikatywności, otwartości w kontaktach interpersonalnych, wysokiej kultury osobistej,
– dodatkowym atutem będzie status studenta oraz posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

– zatrudnienie w formie umowy zlecenie na okres min. 3 miesięcy,
– szkolenie stanowiskowe i zapoznanie z miejscem pracy,
– stałą pomoc podczas okresu zatrudnienia,
– pracę w przyjemnej i ładnej przestrzeni znajdującej się w zabytkowym budynku w centrum miasta.

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w naszym zespole wyślij swoje CV na adres: kasa@ck.lublin.pl.
Odezwiemy się do wybranych kandydatów.

• Zdjecie przedstawia wnętrze sklepu. Na białych ścianach wiszą półki z lampami origami, notesami i kwiatami w wazonach. W pomieszczeniu znajdują się dwie kobiety i oglądają przedmioty na wystawie.
  • Zdjęcie przedstawia wnętrze księgarni. regały od podłogi do sufitu wypełnione są książkami. Na ścianach wiszą klasyczne obrazy. Na środku stoi czerwona kanapa.