Przestrzenie Sztuki/Taniec

Konkurs na osobę prowadzącą coaching ruchowy dla tancerzy

Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają do udziału w konkursie na osobę prowadzącą coaching ruchowy dla tancerzy w ramach programu Przestrzenie Sztuki Taniec 2024.

Celem konkursu jest wyłonienie pedagoga, tancerza lub choreografa, który poprowadzi 3-dniowy coaching ruchowy dla tancerzy średniozaawansowanych i zaawansowanych.
Coaching odbędzie się w Centrum Kultury w Lublinie w dniach 11-13 października 2024 r. Udział w coachingu zakłada 15 godzin warsztatów podzielonych na 3 dni według harmonogramu ustalonego przez osobę prowadzącą.

Zgłoszenia do Konkursu dokonuje wnioskodawca za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego w terminie do 19 sierpnia 2024 r.

REGULAMIN KONKURSU NA PROWADZĄCEGO COACHING DLA TANCERZY

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w formie publikacji ogłoszenia na stronie internetowej ck.lublin.pl, a także profilach Facebook Centrum Kultury w Lublinie, Lubelskiego Teatru Tańca nastąpi do dnia 28 sierpnia 2024 r.

Organizator zapewnia:
– nieodpłatny dostęp do sali prób,
– zakwaterowanie,
– honorarium za prowadzenie coachingu. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: taniec@ck.lublin.pl.

Zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Przestrzenie Sztuki- Taniec, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.