Edukacja/Warsztaty

Warsztaty na Moście Kultury

3 czerwca,  Muzyczną Sceną Nocy Kultury rozpoczęliśmy kolejny letni sezon na Moście im. M. Lustosławskiego. Czerwcowe wieczory na Moście wypełnią koncerty i potańcówki. Przygotowaliśmy także warsztaty, z których każdy może wybrać coś dla siebie:

• Warsztaty deskorolki
    10, 11, 17, 18, 24, 25 czerwca,  godz. 15.00
    To okazja do poznania podstaw jazdy na deskorolce oraz podniesienia poziomu dla osób, które już zaczęły przygodę z tym sportem miejskim. Poza wspólnymi treningami nauczymy się teŻ wykonywać grafiki deskorolkowe. Warsztaty poprowadzi Jacek Jaco Harasimiuk.
  • Warsztaty Fotograficzne – Klasyczna Camera Obscura
    10, 17, 24 czerwca, godz. 16.00
    Chcesz przenieść się do XIX wieku i przekonać się, jak pionierzy fotografii robili zdjęcia? Podczas warsztatów wykonamy z pudełka klasyczny aparat, naświetlimy i wywołamy negatyw w specjalnie przygotowanym namiocie – ciemni. Każdy z uczestników wykona kilka fotografii.
    Zgłoszenia (zawierające imię, nazwisko i numer telefonu) przyjmujemy pod adresem e-mail: MostKultury2017@lsfoto.pl; w temacie wiadomości należy wpisać: Klasyczna Camera Obscura. Ilość miejsc w grupie jest ograniczona i wynosi 5 osób.
  • Warsztaty Fotografii Komórkowej
    18, 25 czerwca, godz. 18.30 Pod okiem wykładowcy Lubelskiej Szkoły Fotografii nauczysz się, jak w pełni wykorzystać możliwości aparatu w twoim telefonie. Spotkanie praktycznych porad odnośnie m. kadrowania, mierzenia świtała, czy doboru odpowiednich filtrów.
    Zapisy (zawierające imię, nazwisko i numer telefonu) przyjmujemy pod adresem e-mail: MostKultury2017@lsfoto.pl; w temacie wiadomości należy wpisać: Fotografia komórkowa.
  • Warsztaty Kulinarne „Kuchnia na Zielono”
    11, 18, 25 czerwca, godz. 13:00
    Tematem przewodnim warsztatów kulinarnych w czerwcu będzie kolor zielony. Sprawdzimy przepisy na potrawy, które mogą się nam kojarzyć z zieloną, wegetariańską żywnością; sięgniemy po proste ale pełne smaku i wartości odżywczych produkty.
    zapisy: kontakt@m-eat-ing.pl

Szczegółowe opisy wydarzeń na Moście Kultury znajdują się w sekcji Wydarzenia naszej strony internetowej.
Zobacz program Mostu Kultury

Odwiedź profil Mostu na Facebooku