Przejdź do treści
Przeżyć [AD + CC]
Film oparty jest na autobiograficznej powieści Emmanuèle Bernheim, przyjaciólki Ozona, z którą reżyser wielokrotnie pracował. Bernheim zmarła w 2017 roku, a ten film jest hołdem złożonym nieżyjącej przyjaciółce.
Stracone złudzenia
„Stracone złudzenia” to francuski film roku: brawurowa, pełna werwy adaptacja arcydzieła Honoré de Balzaca, która premierowo została pokazana w Konkursie Głównym festiwalu w Wenecji, a na ostatnim rozdaniu Cezarów zdobyła aż 7 statuetek (w tym dla najlepszego filmu).
C’mon C’mon
Film-rytuał zapraszający do udziału w ceremonii, w której dramatyczną walkę o władzę wygrywa… poezja. Akcja przenosi nas do dusznego, przeludnionego, kipiącego od napięć labiryntu –więzienia La Maca w Abidżanie.
Moje wspaniałe życie [AD+CC]
Może i wspaniałe, ale czy na pewno moje? Z takim pytaniem mierzy się Joanna, bohaterka komedii obyczajowej Łukasza Grzegorzka.
Silent Twins [AD+CC]
„Silent Twins”, choć zrealizowany w oparciu o reportaż Marjorie Wallace, nosi wyraźne piętno autorskiego stylu. I – podobnie jak poprzednie filmy Smoczyńskiej – pokazuje perspektywę kobiet.
IO [AD+CC] [WYPRZEDANE]
Film Tomasza Habowskiego to opowieść o kobiecej walce o niezależność i dochodzeniu do własnego głosu.
Piosenki o miłości [AD+CC]
Film Tomasza Habowskiego to opowieść o kobiecej walce o niezależność i dochodzeniu do własnego głosu.

Akceptuje postanowienia regulaminu.

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl